سریال daredevil کنسل شد سریال preacher تمدید

به تازگی اعلام شده که نتفلیکس سریال Daredevil (دردویل) را بعد از ساخت سه فصل لغو کرده است. البته این اتفاق خیلی عجیبی نیست چرا که مدتی است که سریال های مارولی توسط شبکه Netflix یکی پس از دیگری لغو می شوند. مدتی پیش اعلام شد که ساخت ادامه سریال Luke Cage به صورت رسمی لغو شد و بعد از آن نیز ساخت ادامه سریال Iron Fist (آیرون فیست) لغو شد و حال نیز اعلام شده که ساخت ادامه سریال پرطرفدار Daredevil لغو شده است. در بیانیه منتشر شده، شبکه نتفلیکس گفته:

سریال Daredevil قرار نیست برای فصل چهارم به نتفلیکس بازگردد. ما به فصل گذشته و نهایی این سریال که از این شبکه منتشر شد، بسیار افتخار می‌کنیم و اگرچه این اتفاق می‌تواند برای طرفداران دردناک باشد، اما ما احساس می‌کنیم که پایان بندی فصل سوم بهترین فرصت برای خاتمه دادن به آن بود. ما از اریک اولسن، نویسندگان سریال، افرادی که در پشت صحنه ساخت سریال حضور داشتند و بازیگران سریال به خصوص چارلی کاکس، بازیگر نقش دردویل و از تمامی طرفدران که طی این سال‌ها از این سریال حمایت کردند، بسیار سپاسگذار هستیم. در حالی که کار این سریال در شبکه نتفلیکس به پایان رسیده است، اما سه فصل آن در طی سال‌های آینده در سرویس استریم نتفلیکس باقی خواهد ماند و این در حالی است که شخصیت دردویل در دیگر پروژه‌های آینده مارول به حیات خود ادامه خواهد داد.

البته طرفداران این سریال نباید نگران آینده آن و فصل چهارم باشند، چرا که احتمالا در روز های آینده شاهد خبرهایی در این رابطه خواهیم بود.

در خبری دیگر سریال Preacher (پریچر) از شبکه AMC برای فصل چهارم تمدید شد. فصل سوم این سریال در تیر ماه امسال آغاز شد و تا اواسط تابستان از شبکه AMC پخش شد. مدت زیادی طول کشید ولی بلاخره شبکه سازنده به صورت رسمی اعلام کرده که فصل چهارم این سریال ساخته خواهد شد. فیلمبرداری فصل چهارم این سریال ماجراجویی, فانتزی از اوایل سال ۲۰۱۹ در کشور استرالیا آغاز خواهد شد. رئیس برنامه‌های شبکه AMC در رابطه با تمدید این سریال برای فصلی دیگر گفته:

سریال Preacher شباهتی به هیچ یک از سریال‌های دیگر تلویزیون ندارد. جسی، تولیپ و کسدی دارای یک گروه از طرفداران پرشور هستند که ماجراجویی‌های آن‌ها را دنبال می‌کنند و زمان گران‌بهای خود را به تماشای سه فصل اول سریال اختصاص داده‌اند. ما از شرکای خود در سونی و سث، ایوان و سم برای اینکه این سریال را خلق کرده‌اند تشکر می‌کنیم و ما خوشحال هستیم که این سریال برای فصل چهارم تمدید شده است. مانند تمامی طرفداران پرشور سریال Preacher، ما نیز نمی‌توانیم صبر کنیم تا ببینیم که فصل چهارم قرار است به کجا سفر کنیم و شاهد چه اتفاقاتی باشیم.

این سریال براساس کمیکی به همین نام اثر گارث انیس و استیو دیلون تولید و منتشر می‌شود. وظیفه ساخت و تولید فصل چهارم سریال Preacher، مانند سه فصل اول بر عهده سث روگن و ایوان گلدبرگ بوده است. دومینیک کوپر در نقش جسی کاستر، جو گیلگان در نقش کسدی، روث نگا در نقش تولیپ اهیر، پیپ تورنس در نقش هر استار، نوآ تیلور در نقش آدولف هیتلر، گراهام مک‌تاویش در نقش سینت او کیلرز و جولی آن امری در نقش لارا فیدراستون از جمله بازیگران این فیلم هستند.

دسته بندی ها: اخبار, بازیگران, دسته‌بندی نشده, زیرنویس, سریال, مطالب مفید

دیدگاه ها